Mail Listesi :


 

I. KADEME ANTRENÖRÜ YETİŞTİRME KURSU DUYURUSU

Federasyonumuzun 2001 faaliyetleri arasında yer alan I. Kademe Antrenörü Yetiştirme Kursu EYLÜL ayı içerisinde Eskişehir, Bursa, İzmir, K.Maraş illerinden birinde yapılacaktır.

Kursa, 2000 ve daha önceki yıllarda Monitörlük belgesini almış olan monitörler katılabilecektir. Kursa katılacakların en az 6 ay süreyle yaz okullarında ve / ya da kulüplerde monitörlük hizmeti vermiş olmaları gerekmektedir.

Kursa katılmak isteyen adaylar, 31 Ağustos 2001 tarihine kadar kulüplerinden ya da Gençlik Spor İl Müdürlüklerinden alacakları “en az 6 ay süreyle Monitörlük faaliyetlerinde bulunduklarına dair belgeyi” ve “başvuru dilekçelerini” Yüzme Federasyonu’nun 0 312 309 36 24 nolu faksına göndermeleri ya da Yüzme Atlama Sutopu Federasyonu Ulus İşhanı A blok 06050 Ulus/ANKARA adresine posta ile göndermeleri gerekmektedir. Kulüplerden alınacak belgelerde (antetli ya da mühürlü) ilgili başantrenörün ve / ya da kulüp başkanının imzaları gereklidir. İl müdürlüklerinden alınacak belgelerde ise il müdürü ya da ilgili şube müdürü belgeyi imzalamalıdır.
Başvuru dilekçesinde, adayın; adı-soyadı, adresi, varsa kulübü, ili, telefon numarası ile hangi branş (YÜZME, ATLAMA, SUTOPU) için antrenörlük kursuna başvurulğu mutlaka belirtilmelidir. Belgeleri göndermeyen adaylar kursa kabul listesine alınmayacaklardır.
Başvuran mönitörlerin en az lise ve dengi okul mezunu olmaları gerekmektedir.
Kursa 35 aday kabul edilecektir. Başvuran aday sayısının fazla olması durumunda adayların Monitörlük kursunda aldıkları puan ortalamaları dikkate alınacaklardır.
Kursun kesin tarihi, yeri ve kursa kabul edileceklerin listesi 4 Eylül 2001 tarihinde İl Müdürlüklerine gönderilecektir.
Aday sayısının 10’un altında olması durumunda kurs açılmayacaktır.

Kursa Kabul Edilenlerden İstenecek Belgeler

1. Monitör belgesi fotokopisi
2. En az lise ve dengi okul mezunu olduğunu belgelemek (Noter Onaylı)
3. Sağlık raporu
4. Cumhuriyet savcılığınıdan alınacak sabıkasızlık belgesi
5. 4 adet vesikalık fotoğraf
6. Nüfus cüzdanı sureti
7. İlgili spor dalında spor yaptığını belgelemek
8. GSGM ceza yönetmeliğine göre bir defada 1 yıl ya da mükerrek 6 ay ceza almadığına ilişkin bağlı bulunulan Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünden alınacak belge
9. Federasyonlar Fonuna yatırılcak meblağın dekontu (son duyurumda bildirilecektir)Türkiye Yüzme Federasyonu @ 2001, Tüm hakları saklıdır
Bu site en iyi 1024x768 çözünürlükte görüntülenebilir.

   

Arena ayrıcalığını bizimle yaşamak istermisiniz?

Anket :
Websitemizde neleri görmek istersiniz?

Fotoğraf Galerileri
En iyi Yüzücüler
En iyi Antrenörler
Rekorlar ve dereceler
Teknik İpuçları
En iyi kulüp profilleri
Video ve Ses dosyaları
Yurt dışından haberler
Diğer